Postup realizace

Dejte nám o sobě vědět

Kontaktujte nás a naplánujeme první schůzku (osobní či online). Na ní probereme Vaše představy ohledně chytrého domu a představíme si možnosti. Spolu vytvoříme zadání pro koncept Vašeho chytrého bydlení. Většinou to zvládneme na jedné schůzce, ale pokud je to nutné, setkáme se vícekrát.

Koncept Vašeho chytrého domu

Na základě naší schůzky vytvoříme prvotní studii a cenovou nabídku, abyste měli přehled kolik Vás to bude stát. Vše spolu projdeme a vyjasníme. V případě potřeby studii upravíme dle Vašich požadavků.

Handshake

Toto je moment, kdy si potvrdíme, že spolu budeme pokračovat ve spolupráci.

Plánovaní, aneb dvakrát měř a jednou řež

V této fázi budeme detailně plánovat Váš chytrý dům, domluvíme se na jednotlivých typech zařízení a technologií, které se budou integrovat do systému. Naplánujeme elektroinstalaci, rozmístění prvků a vše nutné pro úspěšnou realizaci.

Instalace

Jakmile je stavba připravena, pustíme se do instalace kabeláže, výroby rozvaděče a následně osazení všech prvků.

Oživení systému a programování

Jakmile je stavba téměř dokončena, oživíme systém a přichází část, která je zcela zásadní pro vaši budoucí spokojenost. Tou částí je programování celého systému, aby se choval tak, jak jsme společně naplánovali. Programování (nikoliv pouhá konfigurace) je stejně důležité, a možná i o stupeň důležitější, jako třeba správná kabeláž.

Doladění

Jakmile budete ve svém Smart Home chvíli žít, možná zjistíte, že ne vše, co jsme společně naplánovali, Vám vyhovuje. Může se jednat například o nastavení světelných scén nebo stínění. V tom případě provedeme úpravy, abyste byly ve svém domově plně spokojeni.

Následná péče

Předáním hotového Smart Home to pro nás nekončí. Provádíme aktualizace systému. Pokud se rozhodnete něco doplnit, realizujeme následné rozšiřování systému a integrace nových technologií. Měníme program na základě vašich aktuálních potřeb.

Kontakty

Neváhejte nás kontaktovat. Rádi s Vámi projdeme Váš projekt a zodpovíme Vám všechny Vaše otázky.

Ing. Pavel Klár

 

Adresa:

Velkomeziříčská 640/45
674 01 Třebíč

Email:

info@badyo.cz

Telefon:

+420 775 352 530

IČO:

09737235

BADYO
Přidat další přílohu