Smart funkce: Stínění

Váš dům Vás ráno probudí pootevřením žaluzií. Večer automaticky zatáhne, aby se nenarušovalo Vaše soukromí. Systém ví, kdy má stínit, aby nedošlo k přehřátí v místnosti a naopak, kdy je dobré slunce do domu pustit kvůli tepelným ziskům a tím snížit náklady na energie. Lze ovládat žaluzie, rolety, markýzy, závěsy a jiné typy stínění.

Stínění v chytrém domě už není pouze o ochraně před sluncem. Systém inteligentního řízení umí vyhodnotit, kdy je nutné stínit a kdy je naopak vhodné slunce nechat nahřívat místnost a tím snižovat náklady na topení. Ve Smart home se žaluzie automaticky zatáhnou se setměním a ráno Vám zpříjemní vstávání, kdy se pootevřou a pustí do pokoje tlumené denní světlo.

Inteligentní řízení se také stará o to, aby se Vaše předokenní žaluzie či rolety neponičily při silném větru. Automaticky žaluzie vytáhne a po snížení rychlosti větru vrátí do automatického režimu.

Pokud přeci jen potřebujete do stínění zasáhnout, můžete stínění v jednotlivých místnostech ovládat pomocí jednoho jediného tlačítka na zdi, které je společné pro všechny funkce. Nebo pokud potřebujete stínění ovládat v celém domě najednou, můžete tak učinit pomocí aplikace v tabletu nebo telefonu.

Kontakty

Neváhejte nás kontaktovat. Rádi s Vámi projdeme Váš projekt a zodpovíme Vám všechny Vaše otázky.

Ing. Pavel Klár

 

Adresa:

Velkomeziříčská 640/45
674 01 Třebíč

Email:

info@badyo.cz

Telefon:

+420 775 352 530

IČO:

09737235

BADYO
Přidat další přílohu